KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13669068
nr 1366 9068
Rolf Mellström
(1896-1953), Sverige
Blandteknik, "Uv i vinterlandskap". Signerad, daterad, 1918. Motivet: 56x67 cm
måndag 14 december 2020
kl 19:45:49
Rolf Mellström
Läs mer om Rolf Mellström